Book Now Best Rate Guaranteed

Сніданки

Ранок у Best Western Plus Market Square Lviv починається із ситного та смачного сніданку по меню із 3-х страв або у форматі «шведської лінії» (в залежності від завантаження готелю) на -1 поверсі в «Ресторації Боїмів».

Наші сніданки відрізняються натуральністю та різноманітністю продуктів і страв. Майже всі інгредієнти, необхідні для приготування сніданків, кухарі готелю готують власними силами: солять рибу, в’ялять або коптять м’ясо, сушать або заморожують гриби, лісові ягоди і трави, печуть тістечка, печиво і торти, виготовляють йогурти, панакоту тощо. Більша частина продуктів є локальною, відібраною та купленою у місцевих фермерів і виробників.

Ми пропонуємо вам збалансований сніданок. Для здорового харчування ви знайдете у нас свіжі сезонні фрукти, салати, фруктові та овочеві фреші, біле м’ясо (качку, кролятину), рибу, органічний йогурт та широкий асортимент сухих сніданків. Для тих, хто любить класичний сніданок, ми пропонуємо шведську лінію з нарізками овочів, сирів, різного м’яса, а також повне меню, що містить рецепти на основі яєць та каш.

Асортимент блюд та якість продуктів для сніданку вигідно відрізняє наш готель від інших готелів такого ж рівня. Ми піклуємося про ваше здоров’я, затишок та гарний настрій!

Графік сніданків: з 7.30 до 10.30.

Місце: «Ресторація Боїмів», -1 поверх.