Book Now Best Rate Guaranteed

Ресторація Боїмів

«Ресторація Боїмів» – це унікальний для Львова ресторан сучасної авторської кухні в поєднанні з класичними французькими стравами з регіонів Ельзас, Іль-де-Франс та Прованс. Основна ідеологія ресторану – Nordic – це приготування страв різних країн світу з фокусом на локальних продуктах та особливій манері сервіровки. 80% меню ресторації – це страви авторської кухні з локальних західноукраїнських продуктів: грибів, лісових ягід, трав і квітів, фруктів та овочів, фермерських сирів, м’яса (наприклад, чорного ангуса з ферми у 100 км від Львова), риби тощо.

Всі страви, що готуються у «Ресторації Боїмів», вирощені, відібрані, куплені та приготовані з любов’ю і натхненням. Кожна страва наповнена духовною силою і передає нашим гостям неймовірні гастрономічні та естетичні емоції, дивує поєднанням смаків та витонченою подачею, закохує у свій дивовижний аромат та позитивно впливає на стан здоров’я вашого організму.

 «Ресторація Боїмів» знаходиться у Львові за адресою вул. Шевська, 6 на 1 та -1 поверхах готелю Best Western Plus Market Square Lviv і розташована в історичних будівлях, внесених до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Підвальні приміщення ресторації (під кам’яницями по вул. Шевській № 6 та № 4) – це так звані «пивниці», що частково збереглися до наших днів ще з кінця XVI століття (кам’яні склепіння, автентичні арки, ін.), і дають уявлення про особливості середньовічного планування будинку.

Кам’яниця під № 4 є однією з найцінніших пам'яток історико-культурної спадщини Львова і пов'язана з одним із її історичних господарів – Дзюрджі Боїмом – львівським бургомістром та секретарем короля Стефана Баторія наприкінці XVI століття. Звідси і назва нашої ресторації. Більш детальну інформацію про історію роду Боїмів можна знайти тут.

 Графік роботи «Ресторації Боїмів»:
з 12.00 до 22.00 (кухня до 21.00).

Замовлення столиків за номером телефону:
093 000 10 40

Instagram сторінка